Go to: tresc | menu

KONTAKT

Wyślij pytanie:

P.H.U. ROXY D.Piszczek E.Piszczek s.j.

44-186 Gierałtowice
ul. Ks. Roboty 106

tel. / fax: (32) 235 35 20

tel. / fax: (32) 235 42 45

Godziny pracy działu handlowego: 5.00 - 15.00   |   Godziny pracy działu księgowości: 7.00 - 16.00

Właściciele:

Dariusz Piszczek604 497 630wew. 44
Waldemar Piszczek604 497 626wew. 20
Adam Piszczek604 497 637wew. 25

Dział handlowy:

Jarosław Miksiewicz - jarek@roxysj.pl662 019 220wew. 22
Tomasz Borowski - t.borowski@roxysj.pl600 606 899wew. 34
Mariusz Wietrzycki - mariusz@roxysj.pl666 810 273wew. 29
Michał Jasek - m.jasek@roxysj.pl668 619 648wew. 51

Dział umów i przetargów:

Anna Brzoza - anna.brzoza@roxysj.pl784 048 259wew. 42
Elżbieta Piszczek - e.piszczek@roxysj.pl660 410 830wew. 36
Beata Polewka - beata@roxysj.pl784 048 259wew. 35

Dział księgowości:

Renata Gola668 851 686wew. 32
Monika Poźniak668 673 697wew. 33
Monika Cyranek668 673 697wew. 31
Michalina Kandzior668 673 697wew. 30
Barbara Malinowska668 673 697wew. 33
Jolanta Ofiara668 673 697wew. 30

Rodzinna firma z tradycjami!

© 2011-2018 Roxy D. Piszczek E. Piszczek spółka jawna